Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN VO KUKA SO NEZAVISEN VLEZ VERO JUMBO

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 09 авг. 15:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

PLAC VO NEREZI GRADEZEN REON 55 000 ЕУР
STAN OD 55M2 KAJ UNIVERZALNA 3 KAT 65 000 ЕУР
KARPOS 4 NIZOVI 66m2 DELUMNO RENOVIRAN 58 000 ЕУР
KOMPLET UREDEN STAN 70M2 AERODROM BLIZU TREND 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
DVOSOBEN, SE SOSTOI OD DNEVNA SO KUJNA I TRPEZARIJA, EDNA SPALNA SOBA, KUPATILO I TERASA.
CENTAR, VO BLIZINA NA VERO JUMBO.
ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKT TELEFON 078411914
SIFRA 24918
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
ITNO !!  PLAC 1000 M2,OPSTINA ILINDEN TOP  CENA !! 8 500 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 66M2 ODLICNA SOSTOJBA 53 000 ЕУР
KAPISTEC SPROTI ZAVOD ZA VRABOTUVANJE OPREMEN 240 ЕУР
DVOSOBEN STAN DO N ZELEZNICKA 53m2 1KAT 950 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации