Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

KUKA IDEALNA ZA DELOVEN PROSTOR VODNO

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 02 јул. 10:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Sifra:22320
Kukja na Vodno od na 4 nivoa. po 150m2 na plac od 720m2 Sekoj kat po 5 prostorii so toaleti ,kujni .Suteren so prirodno osvetluvanje i pseben vlez. Sopstveno parno,klimatizacija,alrm,parking vo krugot na dvorot.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/244-331
Кон почеток