Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kuka vo Zdanec

800 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Casa - Real estate agency 06 септ. 12:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

784 Огласи во продавницата

Dvosoben stan vo Kozle 56m2 0 МКД
Dvosoben renoviran vo Centar Jugodrvo 220 ЕУР
Nov stan vo strog Centar kaj Mr Jack 200 ЕУР
Nov trosoben stan vo Vlae 950 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Agencija Casa iznajmuva kuka vo Zdanec 250m2 + 150 m2, na 2 nivoa, odgovara i za kancelariski prostor. cna 800e kontakt: 071 259 252
Casa - Real estate agency
  Online
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

784 Огласи во продавницата
Nova garsonjera vo Debar Maalo 200 ЕУР
Nov trosoben stan od 80m2 vo Strog Centar 0 МКД
Nov dvosoben prazen sta vo Debar Maalo 0 МКД
Se iznajmuva nov dvosoben vo Micurin do Nova Zeleznicka 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации