Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kukja 215m2 vo Bardovci so dvor 600m2

1 300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 15 јан. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1326 Огласи во продавницата

EKSTRA LUX STAN OD 110m2 VO CENTAR POZADI RAMSTORE 700 ЕУР
LOKACIJA TAFTALIDZE NOV CETVOROSOBEN STAN 135 000 ЕУР
DEBAR MAALO NA VISOKO PRIZEMJE - GRADBA 2015' 60 000 ЕУР
NOV TROSOBEN 105m2 CENTAR GRCKA AMBASADA 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
sifra 22825

Se izdava kukja 215m2 , na dve nivoa, delumno namestena, raspolaga so prizemje i kat, 3 splani, 2 kupatila, mal tolaet, salon so kujna i trpezarija, terasi, sala za vezbanje, sauna, sopstveno parno na nafta ili struja,... golem ureden dvor so trem, letnikovec i pokrien parking za 4 vozila.....
Cena 1300 evra

kontakt mobilen
075 534 820
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
 
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1326 Огласи во продавницата
EKSTRA PONUDA CETIRISOBEN 120m2 RUZVELTOVA K1 450e 500 ЕУР
ODLICNO NAMESTEN STAN OD 120m2 NA VODNO 650 ЕУР
CETVOROSOBEN STAN 103m2 K VODA KAJ EKONOMSKOTO 70 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN OD 55M2 VO CRNICE 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации