Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ КУЌИ ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 13 јун. 23:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
ЛЕВЕЛ 7 - Побарување на куќи за изнајмување за наш клиент на следниве локации:
Бардовци, Железара, Радишани, Автокоманда, Бутел, Тафталиџе
Површина: 120м² – 200м²
Број на соби: 5
Организираност на простор: дневен престој, трпезарија, кујна, 4 спални соби, 2 купатила
Систем за греење и ладење: централно греење/ел. енергија
Паркинг: Обезбеден паркинг простор
Времетраење на Договор за наем: 1 година со можност за продолжување


Вашите понуди со информации и фотографии пратете ги на:
[email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ 77 500 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ НА ВОДНО 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО Ѓ. ПЕТРОВ - 311м² 160 000 EUR
Кон почеток