Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVA KUKA 300m2 VO GJ. PETROV

1 600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 29 јан. 11:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата

NOV 3-SOBEN PRAZEN 60m2 AERODROM -MICURIN 200 EUR
NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN 45m2 CENTAR-MONTENEGRO 200 EUR
NAMESTEN 3SOBEN 90m2 AERODROM V KOMAROV 300 EUR
CETVOROSOBEN STAN 120m2 GARAZA ZA 2 VOZILA  CENTAR 130 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
sifra 20 263

Se izdava kuka 300m2, nov objekt na dva kata, so ubavo ureden dvor 300m2, parking mesto za 2 vozila, 3 terasi, klimatizirana, so video nazdor, podno sopstveno parno greenje.....
VEDNAS VSELIVA !!

CENA 1.600 EVRA

kontakt mobilen
077 705 108
077 705 109
02 351 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
  Online
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата
RENOVIRAN TROSOBEN 60m2 CENTAR UNIVERZALNA SALA 250 EUR
PRAZEN DVOSOBEN STAN 42m2 VO KAPISTEC KTK 180 EUR
DVOSOBEN 60m2 CENTAR BEKO RAMSTOR 300 EUR
TROSOBEN STAN 61m2 62m2 71m2  VO KOZLE 1 050 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации