Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Nova luksuzna kuka vo Bardovci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

NEW APARTMENT with 2 bedrooms  Crnice 0 MKD
Povolno Renoviran stan od 65m2 vo Aerodrom 70 000 EUR
Luksuzen stan od 53m2 vo Centar 0 MKD
TOP STAN VO KOZLE 40M2 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 23699
Се издава куќа новоградба во Бардовци во близина на белите куќи. Куќата е со површина од 260 м2. Вкупно има 6 соби, од кои 4 се спални соби, една работна/библиотека и голема отворена дневна соба со трпезарија и кујна, како 4 балкони. Куќата се состои од:
- Подрум – Сутерен: 86 м2, комплетно функционален и отворен со дневна светлина, со посебен влез од надвор и внатре, кој може да се користи за фитнес просторија, винотека и сл. и со сопствен тоалет.
- Високо приземје: 88 м2 со луксузно опремена дневна соба, трепазарија и кујна од 50 м2, ходник со вградени плакари, купатило од 7 м2, посебна работна соба, како и 2 тераси.
- Спрат од 85м2, со 4 спални соби, 2 купатила и 2 тераси.
Дневната соба, трпезаријата, кујната и сите тоалети се комплетно лукзусно опремени.
Куќата има оптички интернет од Телеком со комплетна инсталација во секоја соба.
Куќата има двор од 380м2, базен,сопствен пристапен пат и паркинг.
Во договор има можност да се доопремат спалните по потреба и желба на закупувачот.

071/333-336
АСТОРИА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Deloven prostor na Partizanska 500m2 0 MKD
DELOVEN PROSTOR  1800M2 VIZBEGOVO NA SAM PAT 0 MKD
Odlicna Kuka Hotel za iznajmuvanje 0 MKD
Plac na Vodno 1500m2 vo blizina na Britanska Rezidencija 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации