Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICNA KUKA VO KOZLE OD 300m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 18 септ. 09:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Stan renoviran 73m2 vo Kisela Voda 0 МКД
Se iznajmuva stan od 65m2 sproti Trend 0 МКД
Odlicen deloven prostor vo Debar Maalo 150 m2 0 МКД
SE IZDAVA MODERNO OPREMEN STAN VODNO 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24691
Се издава прекрасна куќа во Козле со вкупна површина од 300м2 и преубаво уреден двор со паркинг место. Куќата има 4 спални соби и 4 тоалети. Се издава празна, но постои можност да се издаде и опремена.Цена 2000 евра за празна куќа.

Тел.071/236-797 071/333-336
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
TROSOBEN NAMESTEN STAN PORTA BUNJAKOVEC 0 МКД
SE IZDAVA KUKA VO BARDOVCI 1 200 ЕУР
Odlicen deloven prostor na mezanin vo Kapistec 0 МКД
Ubav stan vo Kisela Voda kaj Stopanska Banka 0 МКД
Кон почеток