Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREUBAVA NOVA KUKA BARDOVCI 240m2

1 200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 18 мај 16:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

SE IZDAVA LUX STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE LUKSUZEN 350 EUR
Nov vseliv stan vo Crnice 65 000 EUR
STAN VO NOVO LISICE RENOVIRAN 39 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se izdava/prodava luksuzna kukja vo Bardovci od 240m2 na 3 kata,dvor 600m2 so 2 kujni,trpezarija,dnevna,4 spalni,2 kupatila i edno WC,So SAUNA I golema ostava.
Istata se prodava,cena po dogovor.

CENA: 1200evra-za iznajmuvanje

KONTAKT:
078 350 081
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
02 3111 202 078 350 081
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
Dvosoben stan od 41m2 so cist imoten list 38 000 EUR
GARSONJERA STAN 30m2 VO CENTAR 38 000 EUR
DELOVEN OBJEKT ZA SEKAKVA NAMENA VO GEVGELIJA 250 000 EUR
GARSNJERA NOVA VO KISELA VODA 29 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации