Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Residential luxurious house for rent in Bardovci

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 24 јун. 10:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Code no.23869

Beautiful house for rent in Bardovci in the area where the white houses are suituated .This house is 330 m2 and it has large yard - 550 m2 .It is with , 4 bedrooms on the first floor and living room , kitchen and dining area on the ground floor.The basement is 110 m2 , and the parking place is for two cars.The heating is on electricity .Price by agreement.

Шифра 23869

Издаваме прекрасна куќа во Бардовци кај белите куќи со поврсина од 330м2 и дворно место од 550м2. Располага со 4 спални соби на 1виот кат и дневна соба, со кујна и трпезарија како и помошна просторија на приземјето. Има подрум од 110м2, паркинг место за 2 коли. Греење на струја. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 , 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2833 Огласи во продавницата
Luksuzen stan na Vodno Panorama Residence -
Ubava kuka vo Dolno Lisice 160 000 EUR
TOP CENA  Dva dukana 26m2 vo Taftalidze 1 -
Iznajmuvame dvosoben stan kaj Katolicka -
Кон почеток