Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Toni 19 септ. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Издавам деловен простор во Карпош 1 позади Симпо. Просторот е 100кв м, пет простории два тоалета и двор. Тел број 071269239
Кон почеток