Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava EKSKLUZIVNA kuka vo Bardovci

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности КОДЕКС 18 апр. 16:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
NOVO GRADBA TAFRALIDZE SO EDNA SPALNA 35M2 37 500 ЕУР
Aerodrom 58 m2 dve spalni kaj Poliklinika -
Stan vo K Voda 55m2 40 000 ЕУР
Se izdava stan vo naselba Prolet 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se izdava prekrasna ekslukzivna kuka vo Bardovci
od 340 m2 so odlicno ureden dvor od 500 m2.
Kukjata e obezbedena so alarm, ima 3 parking mesta,
Kukjata se izdava prazna no moze i namestena.

Cena po dogovor.
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток