Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kat od kuka vo Przino

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 30 ноем. 10:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Се издава кат од кука во Пржино , 125 квадрати со посебен влез, 3 спални соби, 2 купатила, 2 тераси и посебно паркинг место
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2756 Огласи во продавницата
Odlicen dukan vo GTC na prizemje -
LUX APARTMENTS with 3 BEDROOMS in CENTAR 650 ЕУР
Luksuzna kuka vo Trnodol 125m2 -
STAN OD  52m2 VO CRNICE 300 ЕУР
Кон почеток