Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se izdava kuka vo Bardovci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 10 септ. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата

NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 0 MKD
PREUBAV STAN VO TAFTALIDZE 71m2 0 MKD
MODERNO OPREMEN KAT OD KUKJA VO VLAE 0 MKD
 Modernly furnished 124m2 duplex for rent Karposh 650 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24685
Се издава убава и комплетно опремена куќа во Бардовци на два ката. Куќата има 240м2 со убаво уреден двор од 500м2 и истата се состои од дневен салон со камин, кујна, 4 спални соби и 2 купатила. Има гаража и две паркинг места внатре во дворот. Греењето е сопствено на струја и на камин на дрва.
Цена 1100 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24685
Very nice and completely furnished house for rent in Bardovci. The house is on two levels, it has 240m2 of living area and it is situated on 500m2 landscaped yard. It has a living room with fireplace, kitchen, 4 bedrooms and 2 bathrooms. There is a garage and parking space for additional two vehicles inside gated yard. The heating is on electricity and on wood with fireplace.
Price 1100 euros/month.
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата
Stan so dve spalni vo blizina na Klinicki centar 0 MKD
Iznajmuvame novi stanovi vo Centar 250 EUR
Top stan od 60m2 na Vodno 0 MKD
Ekskluzivna kuka Crnice 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации