Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzna kuka vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 06 септ. 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stan 105m2 Kozle na 1 kat nov 93 000 EUR
Stan od 63m2 vo Taftalidze 2 Itno 55 000 EUR
Trosoben stan 58m2 Nov Aerodrom 1 050 EUR
Stan Centar 91m2 Gradski zid do J Broz gimnazija 95 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава куќа во населба Ѓорче Петров, комплетно опремена и спремна за вселување. Вкупна површина од 230м2, на два ката. Долниот кат е отворен простор каде се сместени дневна, трпезарија и кујна. Има и една работна соба. На катот се сместени спалната соба и две детски соби со две засебни купатила.
Има гаражно место во кое може да се паркираат максимум три возила и дворното место е 220м2.
Цена: 1300,00 евра/месечно со простор за договор.
тел.078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan komplet renoviran od 52m2 vo Karpos 4 47 500 EUR
Super luksuzen stan 186m2 Kompleks Vergina 1 150 EUR
Garsonjera od 37m2 namesten Aerodrom 200 EUR
Kancelarii od 67m2 na 1 kat Centar 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации