Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA NOVA KUKA NA VODNO

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 07 јул. 11:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Шифра 23026
Се издава куќа во елитниот дел на Водно со вкупна површина од 250м2 , новоградба.Куќата располага со :
. сутерен со кујна, просторија за вежбање и целосно опремено купатило
. приземје со кујна, трпезарија, дневна соба и опремено купатило
. прв кат со три спални соби и опремено купатило
. горен кат односно кров кој располага со прекрасна тераса со поглед
. сопствен простор за паркирање
. преден двор и заден дворен простор, лесен за оддржување, погоден за за семејство со деца или пар кој прима гости и одржува приеми.

Куќaта е граденa по најнови светски параметри за заштеда на енергијата:
. целосна енергетска ефикасност
. индивидуален систем на затоплување/ладење што е најсовремен систем што ги намалува трошоците за одржување и лесен за користење
. соларни панели кои генерираат 30% од потребната енергија и заштеда од месечната потрошувачка на енергија и плаќање на трошоци за енергија.
Куќата се изнајмува празна со вграден кујна со можност да се опреми.
Тел за контакт .. 071/244-331
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ


ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
Leaflet
Кон почеток