Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava odlicna kuka vo Kozle

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Stan so 2 spalni vo Aerodrom 260 ЕУР
Prazen trosoben stan kaj Mida 300 ЕУР
Stan renoviran 73m2 vo Kisela Voda 0 МКД
STAN ZA KANCELARII DEBAR MAALO KAJ KALA 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24687
Се издава убава куќа во козле во близина на Германска Амбасада. Куќата има 205м2 и двор од 230м2. Се состои од 3 нивоа, на првото ниво дневна соба со трпезариски дел и излез на тераса, посебна кујна и тоалет. На второто ниво 3 спални соби, 2 тераси и купатило. Третото ниво е работна просторија или хоби соба. Наместена комплет пристојно. Цената е 1300 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24687
Very nice and completely furnished house for lease near the Embassy of Germany in Kozle. The house is on 3 levels with 205m2 of living space situated on 230m2 yard. On the ground level there is a living room with dining area and terrace, separate kitchen and one toilet. On the upper level there are 3 bedrooms, 2 terraces and one bathroom. The top level is one open study/hobby room. The price is 1300 euros/month.
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
TOP CENA  Dva dukana 26m2 vo Taftalidze 1 0 МКД
Preubav stan so 2 spalni Aerodrom 0 МКД
Odlicen dukan vo Centar  32m2 0 МКД
LUKSUZEN APARTMAN VO OHRID 0 МКД
Кон почеток