Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava opremena kuka 150m2 Zlokukani

900 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 18 апр. 12:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2454 Огласи во продавницата

Dvosob stan 60m2 Kozle 66 500 EUR
Se izdava nov 3 soben stan Vodno 700 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan Karpos 4 200 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor 89m2-Centar 350 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Sifra: C0610
Se izdava opremena kuka vo Zlokukani, so vkupna povrsina od 150m2. Kukata e na prizemje, raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 3 spalni sobi, 2 banji, 2 terasi, dvor 500m2.
Mesecna zakupnina: 900 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2454 Огласи во продавницата
Se izdava stan za kancelarii vo Centar 50m2 250 EUR
Se izdava 2 sob namesten stan Karpos 4 220 EUR
Dvosoben stan vo Kisela Voda 45 000 EUR
Se izdava kancelariski prostor-Centar 220 EUR
Кон почеток