Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez

Се изнајмува од: ilina 10 фев. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
se izdava sprat od kukja 70m2, celosno opremen, so dve tarasi i ima poseben vlez :D
Leaflet
Кон почеток