Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdavaat dva kata od kuka vo Kozle

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Dukan odlicen za mlecen restoran Centar 0 МКД
Stan na odlicna lokacija Gradski Park 0 МКД
ODLICEN MAGACINSKI PROSTOR od 500 m2 do 6400 m2 0 МКД
Odlicen stan so dvor vo Aerodrom 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Број на спратови
Греење
Шифра 24688
Се издаваат два одлични посебни спрата од куќа во Козле.
Приземниот спрат има околу 150м2, со излез во сопствен двор, голем дневен салон, кујуна, 3 спални соби, 1 купатило и 1 тоалет. Цена 1000 евра/месечно.
Горниот спрат има околу 130м2 и се состои од две убави тераси, голем дневен салон, посебна кујна, 3 спални соби, 1 купатило и 1 тоалет. Цена 600 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24688
Two separate exclusive house apartments for rent, completely nicely furnished, in Kozle.
The ground floor apartment has approx. 150m2 of living space, large living room, kitchen with access to a very nice back yard, 3 bedrooms, 1 bathroom and 1 toilet. Price 1000 euros/month.
The upper floor apartment has approx. 130m2 of living space and it has a living room, separate kitchen, 2 nice terraces, 3 bedrooms, 1 bathroom and 1 toilet. Price 600 euros/month.
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
Stan od 97m2 vo Centar so 3 spalni 0 МКД
STAN VO KARPOS 1 KAJ ZOOLOSKA 0 МКД
Deloven prostor vo Centar 127m2 0 МКД
Stan vo Centar za kancelarii 0 МКД
Кон почеток