Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dimo Arsov Вчера 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови

Kukjata e renovirana I dogradena vo 2018.
Za semejstvo ili firma.
Ureduvanje i drugi investicii po potreba na kiradziite zavisno od dogovorot.
Dimo Arsov
070269690
Кон почеток