Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavame rezidencijalen objekt vo Crnice

1 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 02 јул. 19:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата

Cetvorosoben stan vo Karpos 1 95 000 ЕУР
SE IZDAVA TOP DUKAN VO K VODA 150 ЕУР
SE IZDAVA MNOGU UBAV STAN VO KARPOS 1 220 ЕУР
Dvosoben stan Karpos 1 kaj Simpo 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
500m2 stanben prostor,garazi,balkoni i terasi,dvorot e so golemina od 280m2 od koj 200m2 e prazen i spremen za postavuvanje na letnikovec,tenda itn. Kukata ima 4 kata so dva vleza,na Prizemjeto se dvete garazi 60m2 so dalinsko i okolu 80m2 opremen so kujna i kupatilo koi mozat da se koristat kako raboten prostor ili za fitness. Prviot i vtoriot kat se identicni po 140m2 osven vo goleminata na balkonite i rabotniot del kade e predviden za biro i biblioteka.
Prviot kat ima otvoren del,spoeni dnevna,opremena kujna i trpezarija+raboten prostor,2 spalni sobi (mozat da se prepravat vo edna golema dupla spalna soba),1 kupatilo + 1 gostinsko wc,2 terasi i 1 golem balkon.
Vtoriot kat ima otvoren del,spoeni dnevna,opremena kujna i trpezarija+raboten prostor,2spalni sobi (mozat da se prepravat vo edna golema dupla spalna soba),1 kupatilo + 1 gostinsko wc,2 terasi i 1 balkon.
Podkrovjeto 100m2 ima opremena kujna,kupatilo,dnevna i 5 podkrovni gostinski spalni sobi (isto taka mozat da se prepravat po zelba)
Sanitarijata e opremena od italija,hodnicite so mermer,a ogradite,balkonite i vnatresnite skali so kovano zelezo,vnatresnata fontana e 12m visoka,greenjeto e sopstveno na struja i ima moznost da se prepravi po potreba.
Kukata e na mirna lokacija-naselba Crnice.
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
077 700 236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата
Trosoben stan 95m2 na Partizanska 450 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 2 150 ЕУР
Se izdava garsonjera na Vodno 180 ЕУР
Povolen stan vo Centar 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации