Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka idealna za delovno raboten 430m2 Taftalidze 1

2 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 16 мар. 14:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
PINTIJA 2000m2 PLAC 2 MARKICI ZA MALO STOPANSTVO 0 ЕУР
Nov vseliv stan od 78m2 vo Centar kaj Univerzalna Sala 0 ЕУР
Vodno 93m2 trosoben na dve nivoa 82 000 ЕУР
CRNICE NOVI VSELIVI STANOVI 32M2-78M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
603...Agencija partenon izdava kuka vo taftalige 1 vo blizina na nova 430m2 na tri nivoa so dva vleza idealna za delovno rabotenje.....vo odlicna sostojba, sopstveno parno na struja i nafta......informacii na 071/257-405

****imame golema ponuda na kuki za delovno rabotenje...*****

agencija Partenon
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
STAN OD 59M2 NA 1 KAT MADZARI TRIANGLA 0 ЕУР
Ekskluzivna kuka od 250m2 vo Taftalidze 1 0 МКД
Delovni prostorii vo Centar 512m2 kancelarii 0 МКД
K.Voda rampa 45m2 namesten vo novogradba 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации