Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka od 125m2 na Vodno

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 21 јан. 12:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

Stan od 103m2 kaj Simpo 950 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Karpos 1 200 ЕУР
ТOP GARSONJERA VO CENTAR 38 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Број на спратови
Одберете греење
Izdavam ubava kukja na Vodno,125 m2,vo blizina na pretsedatelskata rezidencija,za povekje info javete se na tel broj 078/339-367, Ljupco


ev.broj 7315
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 367
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Se izdava super stan vo Debar Maalo 450 ЕУР
PLAC ZA GRADBA VO KOZLE - A1 0 МКД
Stan vo K Voda 38 750 ЕУР
Kancelariski prostor vo strog Centar 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации