Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ubava kuka 160m2 vo Bardovci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 03 авг. 10:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 50M2 230 ЕУР
Kompletno namesten stan 55m2 kaj City Mall 1 200 ЕУР
DUPLEX STAN OD 130M2 SO IMOTEN LIST 0 МКД
Se iznajmuva stan od 90m2 vo Debar Maalo 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Iznajmuvame ubava kukja 160m2 vo Bardovci. Kukjata e na dva kata, na prviot kat ima prostorna dnevna so trpezarija i kujna, dodeka na vtoriot kat ima 3 spalni od koi ednata e master so banja i uste eden toalet, kamin, kako i prstoren dvor so povrshina od 600m2.
Moze da se namesti po zelba na zakupuvachot.

Cena po dogovor.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
EKSTRA CENA NOV STAN VO AERODROM OD 44m2 1 SPALNA 950 ЕУР
Ubavo namesten stan 75m2 vo Kapishtec 400 ЕУР
Ubav stan od 70m2 do Capitoll Mall 970 ЕУР
PREKRASEN NOV STAN 76m2 SO 3 SPALNI TAFTALIDZE 2 1 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации