Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ubava samostojna kuka 240m2 na Vodno do MVR

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 01 апр. 13:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Novi stanovi kaj City Mall 1 100 ЕУР
Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
LUX apartment in Vodno near Turkish Residence 0 МКД
Ubav i i renoviran stan 90m2 vo Aerodrom 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Iznajmuvame ubava samostojna kukja so povrshina od 240m2 na Vodno, do MVR. Kukjata se sostoi od prizemje - otvoren prostor so toalet, i prv kat so 4 prostorii i banja. Se iznajmuva prazna, ima podrum kako i ubav dvor so obezbeden parking prostor za 3 vozila plus garaza.

Cena za iznajmuvanje : 400 evra

Moznost za dogovor okolu cenata vo zavisnost od vremenskiot period na iznajmuvanje.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
NOVI STANOVI KOMPLEKS VERINA 0 ЕУР
Plac 1880m2 vo Ilinden-Industriska Zona Karagach 60 000 ЕУР
SE IZDAVA KAT OD KUKA 150m2 TAFTALIDZE 2 0 ЕУР
Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации