Оглас од претпријатие Објавени: дек. 17 2021 09:20

Ultra luksuzna kuka vo Sopiste kompleks Vetrilo

ЕУР

/ месечно
Објавени: дек. 17 09:20
Прегледи: 1
SILVER City Partner agencija izdava ULTRA LUKSUZNA KUKJA 180 m2 VO SOPISHTE - KOMPLEKS VETRILO. Kukjata e energetski efikasna (toplotni pumpi, podno greenje, ladenje vo sekoja prostoija, niski smetki), kompletno opremena so visoko kvaliteten mebel vo modernistichki stil i raspolaga so:
- prekrasen salon
- trpezariski prostor
- kompletno opremena kujna
- 3 spalni sobi
- 3 kupatila
- prekrasen balkon - rooftop
- dvor
- sopstven nadvoreshen parking

cena: 1500 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации