Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vila Dajana

Се изнајмува од: Звонко Вчера 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Вила Дајана се наоѓа во Долно Соње, на јужниот дел од планината Водно. Прекрасно место за одмор и уживање, а воедно и за организирање на прослави и семејни дружења, во огромен двор покрај базен кој работи само на сол ( без додавање хемикалии ) за прочистување на водата. Во овој луксузен простор имате на располагање огромен паркинг простор, летен бар и кујна, простор за скара и фурна на дрва, сауна, вежбална, лежалки, пешкири, маси, столици и чадори. Може да се обезбеди и пица мајстор кој ќе направи вашите прослави и семејни дружења бидат незаборавни.
За дополнителни информации обратете се на телефоните: 078379474 и 075587467
Кон почеток