Македонски | Shqip | English |

Vila vo Sopiste

Се изнајмува од: zvonko 07 јун. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Адреса: sava kovacevic 29
Површина: 50 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Сопиште, Скопjе
se iznajmuva vila vo sopiste karsi opstinata
Нема посетени огласи
Кон почеток