Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ekskluziven deloven prostor vo Centar

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности -Твој Дом 03 дек. 10:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Se izdava stan vo Skopje na odlicna lokacija vo Kisela Voda 300 ЕУР
Stan vo 8mi Noemvri 42 000 ЕУР
Nov stan na atraktivna lokacija vo Stip 66 880 ЕУР
Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Штип
Шифра: PP1003

Се издава деловен простор во строг центар на Штип со површина од 85 m²,со централно греење и ладење, тоалет кој може да биде поделен на машки и женски и балкон опкружен со стаклена ограда.
Деловниот простор е на последен кат во Градскиот трговски центар во Штип., пристапот е обезбеден со скали и со лифт кој води директно во просторот.

Условите за изнајмување на просторот се :
– деловниот простор се изнајмува на минимален рок од една година;
– закупнината се плаќа во тековниот месец најдоцна до 15ти и изнесува 300 евра плус 18% ДДВ;
– штетите кои ке настанат одкако закупецот ке влезе во објектот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок;
-тековните сметки како струја,вода,интернет,телевизија се на товар на закупецот.

Напомена просторот се изнајмува за канцеларии или друга дејност но не и за угостителски објект(ресторан, кафетерија).

www.tvojdom.mk
Агенција за недвижности -Твој Дом
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Deloven prostor na odlicna lokacija 175 000 ЕУР
Plac 1221m2 so stara kuka vo selo Balvan 5 500 ЕУР
Novi stanovi vo Centar 69 920 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo kompleks Astibo Stip 0 ЕУР
Кон почеток