Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: // 20 окт. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Се издава луксузно наместен апартман од 160 квадрата, на два спрата. Апартманот располага со три спални соби, дневен престој (голем салон), кујна, трепезарија и два тоалета (по еден на спрат). Апартманот е целосно опремен со нова бела техника (сите куќни и домаќински апарати). Апартманот се наоѓа во строгиот центар на градот на 20 метра од собранието на градот Штип. Погоден за сместување на 4 до 6 лица.
Leaflet
Кон почеток