Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska

160 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: We4home.mk 23 ноем. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Se iznajmuva deloven prostor vo 8mi Noemvri 0 МКД
Se iznajmuva stan sprat od kuka 60m2 namesten 150 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
We4home Real Estate
Се издава спрат од куќа на улица Пиринска број 28, веднаш спроти кошот во Штип
Куќата е наместена со сите потребни елементи за живеење, 3 соби кујна и бања, две од собите се со по два кревета, со панели за греење и еден телевизор, има интернет и кабелска. Кујната има фрижидер, мини шпорет и бојлерче.
инфо и резервација за преглед
078419737
We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Stan na ednosmernata vo Stip 67 000 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Stan na Plostadot vo Stip 65 000 ЕУР
Namestena vila komplet so 4 dekari zemjiste 68 000 ЕУР
Кон почеток