Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi

210 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: We4home.mk 20 јан. 10:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Gradezno neizgradeno zemjiste 10 ЕУР
Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар 65 000 ЕУР
Deloven prostor 200m2 PSS kompleks 600 ЕУР
Namestena vila komplet so 4 dekari zemjiste 68 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Се издава наместен спрат од куќа на улица Јаким Стојков 30, веднаш спротив градска црква „Св. Никола“ или позади хотел Урбаниста.
https://we4home.mk/rental/sprat-100-gradska-crkva/
Куќата е наместена и опрема за живеење и е со убав рaспоред. Спратот има површина од 100 м2, има посебен влез, интернет, кабелска и посебен струјомер. Станот е реновиран, подот во ходникот е плочки во собите е ламинат.
Ходник ,
Спална 1 ( Француски лежај )
Спална 2 ( Тросед , клуб масичка , табуретки, Тв, интернет , клима )
Дневна со тросед , клуб масичка и трпезарија и кујна ( фризидер, електрична плотна )
Тоалет ( Перална )
Станот е погоден за фамилија или за тројца студенти каде сите би биле во посебни соби, додека капацитет има за повеќе.
До станот има пристам со автомобил и паркинг место исто така и краток пат по скали кои водат од станот веднаш до мостот.

Услови за изнајмување:
– Куќата е изнајмува на период најмалку од една година
– При издавање се наплаќа наем за два месеци (еден за наем еден за депозит)
– Сметките за струја, интернет и вода се на товар на наемникот и се плаќаат месец за месец на сопственикот
– Сите штети во станот ги подмируваат станарите.
– Дефектите од природен карактер со станот ги средуваме ние со ваш повик.

Се издава спрат од Куќа

We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Se izdava namesten sprat od kuka vo Stip 80m2 kaj Tus 160 ЕУР
Renovirana i kvalitetno opremena kuka 420m2 340 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip 10 ЕУР
Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Кон почеток