Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez

2 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Кирил Стојанов 06 септ. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Се издава спрат од куќа со посебен влез. Во куќата има 2 соби опремени со по два кревети целосно опремени, ТВ и интернет. Во куќата има кујна со трпезарија целосно опремени, претсобје и купатило.
2500 од особа(студенти),а за фамилија цена по договор.
КОНТАКТ: 078565710 - Кире
Кирил Стојанов
078565710
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации