Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva

210 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: We4home.mk 09 ноем. 17:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Zemjiste vednas nad Medicinskoto Uciliste vo Stip 2 ЕУР
Se iznajmuva deloven prostor vo 8mi Noemvri 0 МКД
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Спрат од Куќа на Одлична Локација
Се издава комплетно наместен спрад од куќа 73 м2 веднаш до Пинг Понг салата,
веднаш вселив
Комплетно наместен со мебел и реновиран.
Со сопствен паркинг простор,
супер опремен со:
кујна комплетна (фриждер, машина за садови, плотни, фурна ит.) ново 1 година користе)
купатило со туш кабина (перална, сушара,)

https://we4home.mk/rental/luksuzen-2-spalen-apartm

Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Se iznajmuva deloven prostor vo 8mi Noemvri 0 МКД
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Кон почеток