Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Mite 01 авг. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
*vednas vselliva
*pogodna za 4-5 cleno semejstvo
Leaflet
Кон почеток