Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva sprat od kuka za studenti

2 300 МКД /месечно

Се изнајмува од: Olgica 05 септ. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Se iznajmuva sprat od kuka za studenti vo blizina na gradskata crkva.Spratot se sostoi od dnevna, splalna,mal hodnik, golem hodnik, kujna, kupatilo, banja, besplatno wi-fi i kablovska.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации