Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agape apartmani Elen Kamen

40 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Darko Вчера 10:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струга
..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации