Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vila Desanka Ezerski Lozja Struga

0 МКД

Се изнајмува од: Ivana 02 авг. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Струга
Добродојдовте :-)

Ќе ни претставува уште поголемо задоволство да Ви посакаме добредојде во нашите апратмани. Лоцирани на само неколку метри од брегот на прекрасното Охридско Езеро, во населбата Езерски Лозја во близина на Струга, нашите апартмани претставуваат идеално место за вистински семеен одмор.

Располагаме со седум апартмани (студиo), од кои 3 се со директен поглед на езеро. Во поглед на капацитетот на сместување, располагаме со:

2 х четирикреветни апартмани
5 х трикреветни апартмани


Сите апартмани се оремени со:

Кабелска телевизија Кујна Кујнски инвентар
Купатило Тераса Безжичен интернет
Целата куќа располaга со сопствен паркинг и голем парк исполнет со зеленило и цвеќиња.

Ве очекуваме!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации