Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Strumica

0 МКД

Се изнајмува од: Kosta Novakov Вчера 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Струмица
Куката се ПРОДАВА.Цена по договор.
Објектот е стар но се наоѓа на најексклузивната улица во моментот во Струмица,Струмичкото корзо т.е на улица Благој Мучето бр.40 во непосредна близина на паркот од едната страна и самиот центар на другата.телефон.070480281 Коста
Kosta Novakov
070480281
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации