Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA SPRAT OD KUKA NA UL.BRAKA MILADINOVI

0 МКД

Се изнајмува од: Gligor 17 ноем. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Струмица
Се изнајмува спрат од куќа, веднаш вселив. Истиот располага со
- дневна соба
- спална соба
- детска соба
- гостинска соба
- ходник
- тоалет
- можност за користење парно на дрва или термо печка
- обезбеден паркинг за минимум едно возило
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации