Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Furkan 17 фев. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Vikendica
4 sobi
1 dnevna soba so kujna
Kamin na drvo
Furkan
Leaflet
Кон почеток