Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Villë në popova Shapka

50 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Arbon 24 септ. 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Te gjitha kushtet per akomodim
Arbon
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации