Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva sprat od kuka vo Valandovo

0 МКД

Се изнајмува од: ... 23 јун. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Валандово
Се изнајмува спрат од куќа до градското пазариште,со дворно место и паркинг за автомобил.
Leaflet
Кон почеток