Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva sprat od kuka vo Veles

5 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Olga 28 ноем. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Изнајмувам спрат од куќа,на приземје,не луксузно опремен, близу Вила Зора.Три соби ,летна кујна со купатило.
Leaflet
Кон почеток