Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara

0 МКД

Се купува од: Aleksandra 06 септ. 23:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
se bara kuka so povrsina do kaj 100 m kv. so pogolem dvor po moznost da izleguva na ulica
tel 070 689 890 Aleksandra Kavadarci.
Aleksandra
070689890
Leaflet
Кон почеток