Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara stara kuka ili plac vo Ohrid

Се купува од: Munir 13 авг. 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Munir baram stara kuka ili plac vo Ohrid so moznost malku na brdo so pogled na ezeroto i gradot cena do 12000€
Leaflet
Кон почеток