Македонски | Shqip | English |

Se kupuva kuka vo Ohrid

Се купува од: Гаврил 06 јун. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Барам да купам кука во Охрид, прва линија. Со чист имотен лист. Помала квадратура.
Контакт
Гаврил
077 909 310
Нема посетени огласи
Кон почеток