Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se kupuva kuka vo Radovis

0 МКД

Се купува од: Mejdi 26 ноем. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Trazam Kuka vo Radovis mestoto od stopaskata banka nadole prema Bulevaro more i kaj Panorama ili koneli kaj ziko i starata drzavna pekara.
Moze kuka so Platz.
Jas se navagam u stranstvo.ali imam viber i whatsapp
na tel.broj mozeme komotno da komunicirame.
blagodaram unapred.
Mejdi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации