Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EXTRA VILA NA BEROVSKO EZERO

94 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: GODE Avtomobili 12 окт. 18:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
GODE Avtomobili

GODE Avtomobili

48 Огласи во продавницата

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI FUL OPR -10 ODLICNA 5 699 ЕУР
CITROEN C4 FUL OPR 1.6 BENZIN 08 GOD NAJ FUL OPR 3 599 ЕУР
FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 07 GOD FUL OPREMA ODLICNO 2 399 ЕУР
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI NAJ FUL OPR -09 NASVEK 7 499 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Берово
На Беровското Езеро се продава Вила Лина 1 од 160 м², целосно опремена. Се простира на земјиште во вкупна површина од 300 м². Дворот е опремен со скара, фурна и летниковец. Дополнително во продажната цена е вклучен и плац веднаш до вилата, во површина од 400м² и пат од 50м².

Контакт телефон: 071/297-470 071/297-471
Цена: 95.000 ЕУР
GODE Avtomobili
Prodazba na uvezuvani i neuvezuvani vozila, site se socuvani i vo odlicna sostojba mozni i zameni.
Посетете ја нашата продавница
Briselska 31 Прикажи на мапата
070 268 111
https://www.pazar3.mk/godeavtomobili
Leaflet
GODE Avtomobili

GODE Avtomobili

48 Огласи во продавницата
SEAT IBIZA 1.4 TDI FUL OPREMA 07 GOD ODLICNA 2 999 ЕУР
CITROEN C3 1.6 HDI -10 FULL OPREMA FABRIKA REG 5 999 ЕУР
OPEL MERIVA 1.3 CDTI -12 FUL OPREMA SALON SERVISNA 5 999 ЕУР
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI FUL OPREMA 08 GOD 2 499 ЕУР
Кон почеток